ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2025
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: seti36 »

Ja byłem w Azali zabiegi, personel i jedzenie OK. Ale w grudniu tam niema co robić beznadzieja .
Makadaro
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 07 kwie 2015 16:27
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Makadaro »

Ja byłam w Młynarzu, na zabiegi chodziłam do zakładu przyrodoleczniczego a posiłki miałam w Domu zxrojowym😂😂😂 kondycję poprawiłam o 100%
Makadaro
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 81
Na forum od: 07 kwie 2015 16:27
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Makadaro »

Ja byłam w Młynarzu, na zabiegi chodziłam do zakładu przyrodoleczniczego a posiłki miałam w Domu zdrojowym😂😂😂 kondycję poprawiłam o 100%
Awatar użytkownika
Archibald
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 311
Na forum od: 16 paź 2021 13:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Archibald »

Ja byłem w Domu Zdrojowym, ale kolega był w Azalii i byłem w odwiedzinach, faktycznie warunki ok.
Każdy ma inne upodobania, więc nie chce podważać Twojej opinii o Szczawnie. Po pierwsze byłem w okresie letnim (koniec czerwca,I połowa lipca), a zważywszy na warunki naturalne w jakich położone jest Szczawno-Zdrój jest tam przepięknie i jest gdzie uprawiać piesze wędrówki ( cały wachlarz szlaków turystycznych). Bardzo klimatyczne miasteczko z dziewiętnastowieczną zabudową, deptak spacerowy, pijalnia wody, trzy parki, wieże widokowe, parę knajpek i Teatr Zdrojowy. Na dodatek byłem w czasie "Dni Szczawna" Pobliski Wałbrzych też masz bardzo kilka atrakcyjnych miejsc do poznania ( Zamek Książ, Palmiarnia, Muzeum Porcelany, Stara Kopalnia). I do tego super towarzystwo, cóż więcej do regeneracji ciała i duszy potrzeba 8-)
Awatar użytkownika
Archibald
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 311
Na forum od: 16 paź 2021 13:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Archibald »

Makadaro pisze: 18 mar 2024 11:27 Ja byłam w Młynarzu, na zabiegi chodziłam do zakładu przyrodoleczniczego a posiłki miałam w Domu zxrojowym😂😂😂 kondycję poprawiłam o 100%
Siedziałem przy stoliku na stołówce z ludzikami z Młynarza.
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2025
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: seti36 »

Archibald
Co do lata i Szczawna Zdroju to jest tam co robić i co zwiedzać trasy rowerowe , szlaki do pieszych wędrówek jest tego mnóstwo .Do wiosny lata i jesieni nie mam żadnych zastrzeżeń .W tym okresie to bym się nie nudził bo zawsze ze sobą wożę rower i dobre buty trekkingowe .Moje zastrzeżenia są tylko do grudnia .A Zamek Książ zwiedziłem 2 razy , Palmiarnia 1raz, Muzeum Porcelany1raz Stara Kopalnia 2razy ileż można jeszcze .
Awatar użytkownika
Archibald
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 311
Na forum od: 16 paź 2021 13:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Archibald »

Oczywiście, zgadzam się z Tobą w pełnym zakresie.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Samosia »

Witam....mam pytanko...czy ktoś wie ile czasu w naszym śląskim NFZ czeka się na nadanie numeru w kolejce :?: Jutro mijają cztery tygodnie jak mąż był u lekarza i poszło jego e-skierowanie do NFZ i nadal czeka na nadaniw numeru.
Awatar użytkownika
seti36
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2025
Na forum od: 28 lip 2009 18:09
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: seti36 »

Mój wniosek był wysłany przez lekarza do NFZ drogą elektroniczną 18.01.2024 a 19.02 2024 przyszło na adres domowy papierowe skierowanie z nadanym numerem startowym i czas oczekiwania na wyjazd 11mc.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1245
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Samosia »

Seti wielkie Dzięki za informacje...może do świąt się coś wyjaśni :)
ODPOWIEDZ