Fajny film wczoraj widziałem

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Abstynent666 »

Kleine,Ty zacznij ogorki robic a nie tylko filmy i filmy albo ksiazki
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4490
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Kleinehexe »

O widzę, że kolega dalej głodny chodzi i irytują go myślące samodzielnie, wyzwolone spod patryiarchatu kobiety. :oops: :lol: :lol:
Do twojej wiadomości: już przerobiłam 15 kg ogórków. Dzisiaj zebrałam 2 kg leśnych malin i jeżyn, już są poddane wstępnej obróbce. 8-) Więc ty się nie martw o moje zapasy na zimę tylko skończ słuchać durnych polityków, bo ci wodę z mózgu robią i czas zabierają, który mógłbyś lepiej spożytkować. :twisted:
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4095
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Bibi2 »

Na dzisiaj tytuł powinien brzmieć : dobry film dzisiaj obejrzałam !

Tak, Kleine dzisiaj było bardzo poważne kino; Oppenheimer
Bardzo dobrze zrobiony film, obsada super , scenografia woww, dźwięk , kamera -rewelacja
film na miarę Oskara
polecam
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4490
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Kleinehexe »

Czyli Nolan trzyma poziom, dzięki Bibi2. :kwiat:
Sama odpuściłam, gdy zobaczyłam, że seans trwa 180 min. Nie latem, nie latem... W zamian jestem podrapana przez jeżyny, poparzona przez pokrzywy i pogryziona przez jakąś muchę, ale szczęśliwa. :mrgreen: Czy ktoś to zrozumie? :? :lol: :lol:
Za to mogę zaprosić na ciasto czekoladowe z malinami, co przypomina o moim jednym z najulubieńszych filmów czyli "Czekolada" Lasse Hallströma. :serce: :kwiat:
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4095
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Bibi2 »

Tak, 3 godziny to sporo , w pewnym momencie byłam lekko podirytowana.
Ale watro było, być może dokumentaliści - historycy mogą mieć jakieś zastrzeżenia ,
ja zobaczyłam zafascynowanego człowieka fizyką , bardzo obrazowo pokazane było myślenie ....
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4490
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Kleinehexe »

Nie wątpię, nie wątpię, że warto i kiedyś nadrobię, koniecznie. :D
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: BozenaMat »

To ja polecę nie film, tylko serial (7 odcinków), ale jak dla mnie wart obejrzenia. "W powietrzu" ...... "Hijack"...... z Idrisem Elbą.
Porwanie samolotu, przypadkiem na pokładzie znajduje się doświadczony negocjator korporacyjny, który próbuje wykorzystać swoje umiejętności, by uratować wszystkich na pokładzie. Trzyma w napięciu i jak ktoś lubi sensację (z nutką psychologii) to polecam.
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4490
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Kleinehexe »

"Gdzieś daleko" - komedia romantyczna, o kobiecie, która ucieka od nieciekawego, codziennego życia.
Choć nie jestem wielką miłośniczką tego gatunku, to ten film polecam, zwłaszcza na wakacje, gdy aura za oknem nie bardzo letnia. Oprócz zabawnych sytuacji i wątków miłosnych, można doszukać się fragmentów, w których twórcy poruszają ważne współcześnie tematy, a przy tym akcja dzieje się w pięknych okolicznościach chorwackiej przyrody. :D
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4490
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Kleinehexe »

"Siła ducha" film oparty na faktach, opowiadający historię szesnastoletniej Australijki, która samotnie opłynęła świat bez zawijania do portu. :shock: Inspirujący, zabawny, trzymający w napięciu i wzruszający do łez. Warto marzyć i wytrwale dążyć do realizacji tych marzeń. Wtedy czujemy, że żyjemy. :serce:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Fajny film wczoraj widziałem

Post autor: Atina »

Polecam film pt. Filip...
ODPOWIEDZ