Mecz

Kuracjusz sportowiec, kuracjusz kibic. Sport to zdrowie, a więc... kibicujcie swoim drużynom, piszcie o wydarzeniach sportowych, pochwalcie się swoimi osiągnięciami.
forumowicz

Re: Mecz

Post autor: forumowicz »

Ole - ole - ole - ole..., nie damy się, nie damy się. P O L S K A G O L A ...!!! Trzymamy kciuki. Niech się chłopaki w ostatnim meczu eliminacji wykażą. :!:
forumowicz

Re: Mecz

Post autor: forumowicz »

Mój serdeczny kolega, żeby móc spokojnie oglądać meczyk i aby mu żona nie robiła zakłóceń, używając suszarki lub odkurzacza, postanowił zafundować bon do Galerii Handlowej z terminem realizacji dzisiaj w godzinach 21.00 - 23.00 :lol: :lol: :lol: Ten to ma łeb :lol: :lol: :lol:
forumowicz

Re: Mecz

Post autor: forumowicz »

A ja tam trzymam kciuki za naszą drużynę juz chłodzę co nieco ;) i piekę co nie co i bedę z facecikami ... ;) :oops: troche krzyczec ,a co! :lol:
Awatar użytkownika
agunia3
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4334
Na forum od: 23 wrz 2012 18:17
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Mecz

Post autor: agunia3 »

mix pisze:Mój serdeczny kolega, żeby móc spokojnie oglądać meczyk i aby mu żona nie robiła zakłóceń, używając suszarki lub odkurzacza, postanowił zafundować bon do Galerii Handlowej z terminem realizacji dzisiaj w godzinach 21.00 - 23.00 :lol: :lol: :lol: Ten to ma łeb :lol: :lol: :lol:
A ja wolę oglądać mecz niż chodzić po sklepach :D
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4585
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Mecz

Post autor: rybka »

Od dzieciństwa mam bzika na punkcie piłki nożnej :D Troszke pochwalę się... z J.Brzęczkiem i K. Błaszczykowskim ... "kopaliśmy w jedna piłkę". Trzymam kciuki za Naszych!!
"Kuba podaj do Lewego w końcu niech coś wyjdzie z tego
strzelcie bramkę lepiej dwie, każdy kibic gola chce..." :lol: :lol:
forumowicz

Re: Mecz

Post autor: forumowicz »

Takie tam cytaty na dzisiaj,,,,,Bill Shankly -
Zespół piłkarski jest jak fortepian. Potrzebujesz ośmiu ludzi, którzy będą go nieśli i trzech, którzy potrafią grać.
Kazimierz Górski -Jeśli jest tak dobrze, to dlaczego jest tak źle? ,,,,,Gustaw Holoubek - Całkowicie abstrakcyjny pomysł człowieka na grę w piłkę nożną sprawił, że obcowanie z tym zjawiskiem stało się nam tak potrzebne jak kontakt ze sztuką. Stanisław Barańczak - Gdzie bowiem twórca ma w zwyczaju Krzyczeć: Ograniczenie! Gwałt! - Piłkarz spokojnie stwierdza: Aut.
forumowicz

Re: Mecz

Post autor: forumowicz »

Norb świetne :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowicz

Re: Mecz

Post autor: forumowicz »

Czyli zaczynamy ! ;) :lol:
Dadzą rade nasze orły jestem pewna :D
marika
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1830
Na forum od: 11 gru 2011 18:13
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Mecz

Post autor: marika »

Sto Lat :!: optymiści żyją dłużej :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
many
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 805
Na forum od: 10 cze 2013 19:00
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Mecz

Post autor: many »

5-0 dla Polski,bramki strzelą- , Fornalik,Boniek,Lato ,Krećina,i Anna Mucha
Zablokowany