Najlepsze potańcówki w Kołobrzegu

Kołobrzeg jako uzdrowisko.
forumowicz

Re: Najlepsze potańcówki w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Selene pisze:Dla miłośników muzykoterapii w Kołobrzegu postaram się wymienić lokale w których można się "zakręcić" przy muzyce "na żywo" :D
... Zatem moi drodzy jest w czym wybierać :D
chwala :kwiat: Ci Selene :) i wielkie dzieki za ten opis. Mam jednak pytanie. muzyka na żywo to zespól, czy jakiś zawodzacy "tatuńcio" stukajacy jednym palcem w klawisze czegos co syn dostał na I komunię. :evil: Dla mnie to spora roznica. Są muzycy i muzykanty. Wybieram się krotka kuracje i nie chcialbym biegac i szukac miejsca do dobrej zabawy. :mrgreen: Z tych pozostalych 6o postów nic nie wynika. :( Jakies same bzdety i bleblanie o łosiach i rogach. :evil: Niby tylu fanow ma Kolobrzeg. :shock: :o Wow! :roll: jakie tance tam odchodza, jakie parkiety, jakie kluby, Czy to tylko 'puste' przechwalki? tyle pisania w innych tematach, a tu opisu ... zero. :( Widze że jestem już ktoras osobą pytającą w tym temacie. Moze jeszcze Ktos :) coś ... bardziej konkretnie i na temat? jakis szczegołowy opis Będę wdzieczny :D i z gory dziekuję.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Najlepsze potańcówki w Kołobrzegu

Post autor: medi »

Cermit to co mnie się podoba nie musi podobać się Tobie .Jest też problem z rotacją panów śpiewająco-grających .W sumie to nigdy nie wiesz na co trafisz ,możemy tylko powiedzieć coś o warunkach lokalowych .Mnie osobiście najbardziej podobało się teraz w Bałtyku ale największy sentyment mam do okrągłej kawiarenki na przeciwko Ikara ,więc jak ja Ci mogę doradzić ? To przecież zależy od tego jaką muzykę preferujesz ,przy jakiej najlepiej się bawisz .A tak swoją drogą jak będziesz wchodził na salę z takim nastawieniem i kręcił nosem to nic Ci się będzie podobało :evil: :evil: :evil:
forumowicz

Re: Najlepsze potańcówki w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

dzieki medi za odp. Nawet o warunkach lokalowych nic tui nie pisza. Tak jak pisalem nie interesią mnie tatki grajacy na śmiesznych instrumentach. Muzyka do zabawy jaką preferuje do standard i klasyka muzyki tanecznej. Gdzie sa Ci wszyscy znawcy kolobrzeskich dancingow??? Medi :kwiat: wchodze na sale - graja klasyke i jest ok. :D :D
forumowicz

Re: Najlepsze potańcówki w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Kolejny raz ponawiam swoje pytanie i kieruję ogromną prosbę do osób bywających w Kołobrzegu, a jest ich tu sporo.
Nie chcę wymieniać z nickow, ale czytajac Wasze posty odnoszę wrażenie, że nalezycie do "kołobrzeskich wyjadaczy". 8-)
Chyba, że te eskapady po dancingach, klubach i kołobrzeskich lokalach to jeden wielki pic i przechwałki? :oops: :?
W jakim lokalu w Kołobrzegu, grają muzykę taneczną, dancingową (nie disco polo) na "żywo" tzn. gra zespól lub
muzyk mający sprzet co najmniej taki jak "Łysy" w "Artystycznej"?

Pytanie chyba nie należy do trudnych szczególnie dla znawców i bywalców kołobrzeskich lokali.
Moja prośba wynika z tego, ze mój pobyt w Kołobrzegu będzie krótki i szkoda mi czasu na szukanie tego co lubię.
Z góry dziekuję za okazaną pomoc (mam nadzieję, że taka będzie bo wyjazd już za dni paręnaście) :D
forumowicz

Re: Najlepsze potańcówki w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Cermit pisze:Moja prośba

:( jak widać powyzej pozostala bez echa. Nikt nie chce sie zniżyc dla jakiegos tam Cermita. Co tam odpowiadać "byle komu". To jakis taki "pan Nikt', nie pisze za wiele, nie udziela sie na forum to po co mucos pisac. O! gdybym należał do jakiegos kola adoracji, albo klubu na Facebooku to moze jeszcze, ale tak? po co? Smutne to, ale chyba bardzo prawdziwe. Szkoda. Chyba, ze bliższe prawdzie jest to, że te wszystkie opisy szalonych eskapad po lokalach, klubach i dancingach; opowiadania jak orkiestra grala "pod nóżke to utopia i sfera marzeń lub pobożnych życzeń. Dlatego lepiej nie odpowiadac? jeszcze by kto zadał niewygodne pytanie i bylaby "wtopa'. Lepiej zalożyć kolejny temat i podkręcać "naiwnych" jaki to ja jestem 'trendy - casanowa'. znalazłem tutaj też pytania innych osób o to samio co ja pytam i też zostaly bez odp. Dziwne, jak niektórzy pytają o inne miejscowosci np Rymanów to sa tacy co piszea o wszystkim: jak muzyka kto gra, kiedy są tańce nawet ceny biletow. A w Kolobrzegu tyle lokali tyle osob tam jeździ i nawet jednego lokalu nie można opisać? Nie wiem, ktora cześc moich rozmyślań jest blizsza prawdzie, ale obie są tak samo smutne. Ciekawostką jest to, że mój post z przed tygodnia przeczytało ponad stu forumowiczów. I co - i nic. :(
Jak mówi stare przyslowie pszczół "umiesz liczyc - to licz na siebie' :(
Mimo wszystko pozdrawiam wszystkich forumowiczów, a szczególnie bywajacych w ....
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20164
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Najlepsze potańcówki w Kołobrzegu

Post autor: Felice »

Cermit,a po co tyle żółci ?
W kwestii imprez tanecznych w Kołobrzegu nie mam zbyt wiele do powiedzenia,bo generalnie z tym miejscem nie przepadam i dość dawno temu byłam na kuracji (trzy lata to przepaść czasowa ;) ) Z tamtego czasu kojarzę głównie rytmy w typie "Żono moja" ;) :lol:
forumowicz

Re: Najlepsze potańcówki w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Szkoda, że nie masz wiele do powiedzenia. Moze bym sie cos w koncu dowiedział.
Felice pytasz po co tyle żołci?
Przeczytaj moje posty te powyzej - "przeczytaj" ten ogrom opisów tych co odpowiedzieli na moje prosby, :(
tych co "zdobywają" za kazdym razem kołobrzeskie parkiety. :? wow! nie wiem w czym wybierać - takie ich mnostwo.
Jade na kilka dni i nie mam czsu i ochoty biegać, jak pies spuszczony ze smyczy, za miejscem gdzie można troche spokojnie
potanczyć, oczywiscie nie w rytmach opisanych przez Ciebie. Chodzilo mi o zwykly dancing z taką tez muzyką.
Czyli troche standardu muzycznego, a nie "potupajka".
dzieki za odp. :kwiat: pozdrawiam
Awatar użytkownika
klaraklara
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 30 mar 2013 20:09

Re: Najlepsze potańcówki w Kołobrzegu

Post autor: klaraklara »

Cermit może i ja cos od siebie dodam, szukacz dobrej muzyki, dancingu w Kołobrzegu jak wiemy Kołobrzeg to uzdrowisko a zatem muzyka to muzyka pod kuracjuszy
i tu grupa wiekowa jest bardzo różna i każdy chce cos dla siebie na potańcówkach nie gra profesjonalny okrzyczany zespół muzyczny nie obrazajac nikogo, ale myślę że cos znajdziesz dla siebie, a przymrużywszy oczy na pewno będziesz na dancingu .Dobrze bawiłam sie w Bałtyku. Powodzenia i dobrej zabawy.
forumowicz

Re: Najlepsze potańcówki w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Dzięki piękne. :kwiat: To juz coś. :)
Nigdy nie bylem w Kołobrzegu. :? :roll:
klaraklara przywracasz wiarę w ludzi. :)
Awatar użytkownika
klaraklara
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 30 mar 2013 20:09

Re: Najlepsze potańcówki w Kołobrzegu

Post autor: klaraklara »

:) a widzisz parę słów i jest ok :)
ODPOWIEDZ