Kręgosłup szyjny

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kręgosłup szyjny

Post autor: anusia153 »

Masz rację ninak , :D a ja bym powiedziała tak , noce bez bólu są piękne :D , przynajmniej w moim przypadku , w dzień jeszcze jakoś daje radę :)
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Kręgosłup szyjny

Post autor: Rachel »

Wierzę Ci Anusia, że noce bez bólu są piękne, bo sporadycznie takich doświadczam, no może nie całych nocy ale chociaż połowę, jednak częściej, zdecydowanie częściej "przewalam" się z boku na bok podczas nocy i szukam miejsca, pozycji coby troszkę się przespać, no tak bez bólu :(
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kręgosłup szyjny

Post autor: anusia153 »

Witam wszystkie szyjki :kwiat: jakoś cichutko w temacie ..
forumowicz

Re: Kręgosłup szyjny

Post autor: forumowicz »

Witaj Anusia jak nie śpisz tzn że szyjka dała o sobie znać? :lol:
forumowicz

Re: Kręgosłup szyjny

Post autor: forumowicz »

O jej sanatorium się kłania wiosna idzie ....hm :lol: ;)
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kręgosłup szyjny

Post autor: anusia153 »

Witaj Kruszynko :kwiat: , moja szyjka wyrywa mnie zdecydowanie później , tak ok 2-3 nad ranem ,chociaż dwie ostatnie noce odpuściła mi trochę , mam nadzieje , że dzisiaj też mi daruje :roll:
forumowicz

Re: Kręgosłup szyjny

Post autor: forumowicz »

Moja też kapkę odpuściła barek po plastrach też ,chociaż to tylko 10 min było :lol: :twisted: ale ręka nie chce :shock: :lol:
forumowicz

Re: Kręgosłup szyjny

Post autor: forumowicz »

W takim razie życzę Anusia przespania całej nocki dzisiaj .Wysyłam takie czary mary ;) :lol: :kwiat:
Dobranoc
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kręgosłup szyjny

Post autor: anusia153 »

[ obrazek zewnętrzny ]

Kruszynko próbowałaś tapingu , to jest takie oklejane plastrami ( wkleiłam obrazek jak to mniej więcej wygląda) oczywiście wykonane przez bardo dobrego masażystę. Mnie to bardzo pomaga , po wykonanym masażu , jak już to napięcie mięśniowe troszkę odpuści , mój masażysta przycina odpowiednio plastry i nakleja na skórę. Warto spróbować , ale wcześniej należy to skonsultować z lekarzem , czy nie ma przeciwwskazań .
forumowicz

Re: Kręgosłup szyjny

Post autor: forumowicz »

DZień dobry Anusia :kwiat: nie nie wiem nic o tych plastrach ,oby tylko nie miały tego skladnika pieprzowego co Kapsiplast ponieważ ten mnie uczula i to nieżle :lol: A chętnie zasugerowałabym mojemu masażyście jak by co i zapytam oczywiście neurologa.Dzieki :) :kwiat: Miłego dnia :kwiat:
ODPOWIEDZ