Sanatorium "Zimowit" w Dusznikach Zdroju

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Ado55
Posty: 1
Na forum od: 11 lut 2014 11:20
Staż sanatoryjny: 1

Sanatorium "Zimowit" w Dusznikach Zdroju

Post autor: Ado55 » 11 lut 2014 11:45

Przebywaliśmy z małżonką w Zimowicie na turnusie w okresie od 1.12.2013r. do 21.12.2013r.Jak to bywa o tej porze roku zmienna aura,trochę śniegu.
Sam pobyt w sanatorium wspominamy bardzo mile a to w szczególności za sprawą przemiłych Pań Wieśi :serce: i Ani z hydroterapi.Na jedzenie nie ma co narzekać.
Miła obsługa na fizykoterapi,panie dyżurne pielęgniarki a także panie sprzątające.Przylegający obok drugi budynek w trakcie remontu,co w pewnym stopniu utrudniało
wejście i wyjście na miasto.Po przyjeżdzie na miejsce błyskawiczna obsługa związana z zakwaterowaniem.Pokój 2-osobowy z lodóweczką iTV(płatna ok.50 PLN za cały turnus)
Stołówka położona na parterze,na andresoli sala telewizyjna(gratis).Organizacja multum wycieczek i imprez towarzyszących m.in.pstrąg z rusztu,wieczorek zapoznawczy,wycieczki do muzeów
np.Panorama Racławicka we Wrocławiu,sanktuarium w Wambierzycach,Kłodzko,Kudowa Zdrój,Zieleniec a także wycieczki zagraniczne do Wiednia i Pragi.
Okolica bardzo spokojna,można do woli połazić po górach i głęboko oddychając zażywać relaksu.
serdeczne pozdrowienia dla wszystkich kuracjuszy i obsługi a także forumowiczów.

Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5666
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium "Zimowit" w Dusznikach Zdroju

Post autor: sztani » 11 lut 2014 12:08

Miło czytać takie posty Ludzi zadowolonych z pobytu, Witamy na forum i Pozdrawiam :kwiat:

ODPOWIEDZ