NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
cekaj
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 200
Na forum od: 18 gru 2013 17:06
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: cekaj »

A czy ktoś w ogóle korzystał z tego przywileju, i jak to wyglądało?
Awatar użytkownika
Iza03
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 10 paź 2014 12:37
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Iza03 »

Witam :kwiat:
Dawno nikt tu nie pisał, a interesuje mnie z jakim numerem dostajecie przydział do szpitala sanatoryjnego. Ja na dzisiaj mam nr 368.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Bozena321
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 473
Na forum od: 27 wrz 2014 07:55
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Bozena321 »

Dzisiaj otrzymałam informację, że zostałam wpisana na listę oczekujących na przyznanie leczenia uzdrowiskowego. Oczekuję od 15 maja 2015 roku, a ilość oczekujących przede mną jest 49850, czas oczekiwania ok. 19 miesięcy :D
forumowicz

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: forumowicz »

Jeszcze tylko kilkaset numerków i wio :D
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: eluunia »

Bozena321 pisze:Dzisiaj otrzymałam informację, że zostałam wpisana na listę oczekujących na przyznanie leczenia uzdrowiskowego. Oczekuję od 15 maja 2015 roku, a ilość oczekujących przede mną jest 49850, czas oczekiwania ok. 19 miesięcy :D
....
Bożenko ja składałam w czerwcu 2014 miałam podobny numer dziś mam 15000 i chyba mnie zima załapie ;)
Awatar użytkownika
Bozena321
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 473
Na forum od: 27 wrz 2014 07:55
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Bozena321 »

eluunia pisze:
Bozena321 pisze:Dzisiaj otrzymałam informację, że zostałam wpisana na listę oczekujących na przyznanie leczenia uzdrowiskowego. Oczekuję od 15 maja 2015 roku, a ilość oczekujących przede mną jest 49850, czas oczekiwania ok. 19 miesięcy :D
....
Bożenko ja składałam w czerwcu 2014 miałam podobny numer dziś mam 15000 i chyba mnie zima załapie ;)
To może zadzwoń i coś ze zwrotów będzie, póki długo widno i ciepło :-) może się uda. Powodzenia.
Awatar użytkownika
ania1701
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 145
Na forum od: 23 maja 2013 08:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: ania1701 »

Bozena321 pisze:Dzisiaj otrzymałam informację, że zostałam wpisana na listę oczekujących na przyznanie leczenia uzdrowiskowego. Oczekuję od 15 maja 2015 roku, a ilość oczekujących przede mną jest 49850, czas oczekiwania ok. 19 miesięcy :D
Bożena321 witaj :kwiat: ,
ja mam decyzję z końca kwietnia 2015, też ok 19 m-cy , więc kto wie może będziemy jechać w jednym terminie . Ten sam NFZ jak widzę.Pozdrawiam więc i czekajmy. W fajnym towarzystwie czas płynie szybciej. Pozdrawiam :kwiat: :D
beti4514
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 166
Na forum od: 13 wrz 2013 21:39
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: beti4514 »

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających forum ,może znajdzie sie ktoś z NFZ Łodzkiego kto ma wyznaczony termin wyjazdu a jeśli tak to kiedy składał wniosek ? Mój wpłynął w marcu 2014 r. i wciąż cisza a słyszałam że po wyznaczeniu terminu i miejsca czeka się jeszcze ponad dwa miesiące ,czy to tak jest ? moze ktoś coś wie ? pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: biedroneczka »

Beti, dwie moje koleżanki ( też łódzki NFZ ), które złożyły wnioski w styczniu 2014 roku, dostały przydział na czerwiec tego roku :) ... gdy dostały powiadomienia o wyjeździe numerki prawie im się wyzerowały... a powiadomienia, że jadą dostały miesiąc przed wyjazdem :) i pomimo, że czas oczekiwania był podany 19 miesięcy, to wyjazd miały dwa miesiące przed spodziewanym terminem. Ja w tej chwili mam numerek 9850, a czekam od połowy kwietnia ub. roku, i nie znam dnia ani godziny, kiedy tak naprawdę wyjadę, bo wygląda na to, że w dalszym ciągu jest lekkie przyspieszenie. Pozdrawiam :kwiat:
MUCZEK62
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 286
Na forum od: 02 sty 2013 13:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: MUCZEK62 »

Biedroneczko,pojedziesz za ok.115 dni.
ODPOWIEDZ