Busko-Zdrój

Wszystko co związane z walorami Buska-Zdrój.
Awatar użytkownika
ulanie
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1185
Na forum od: 30 cze 2014 17:14
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Busko-Zdrój

Post autor: ulanie »

Dziewczyny jak spotkamy się kiedyś w Busku, to chętnie wydziergam coś dla was... pobyt jest długi :D :D :D
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Busko-Zdrój

Post autor: danusia57 »

Witam :) niestety nie zachwycam się tak tą miejscowością jak inni tutaj piszący ,może dlatego że byłam tam w listopadzie :cry: Szaro i ponuro,szybko robiło się ciemno,a wracać przez ciemny park prawie na czuja to nic przyjemnego,bo tylko oświetlona była główna aleja :cry:,Napewno latem jest dużo zieleni,kwiatów i ładniej.Koło Włókniarza jest mały staw z pływającymi kaczkami i rozległy skwer :?: park :?: z ławkami.W sanatorium Marconi były organizowane koncerty,wstęp wolny.Wokół parku jest dużo kawiarenek z pyszną kawą :serce: pozdrawiam :kwiat:
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Busko-Zdrój

Post autor: ewiko »

Danuś, w listopadzie przeważnie pogoda nas nie rozpieszcza, więc trudno szukać miejsca gdzie widok ukoi naszą duszę. Ale zapewniam Cię, Busko jest piękne, kolorowe i parki tętniące życiem. Zyczę abyś w przyszłości miała okazję podziwiać jego uroki w bardziej sprzyjającej porze roku. Pozdrawiam wszystkich miłośników Buska.... i nie tylko. :serce:
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Busko-Zdrój

Post autor: danusia57 »

ewiko pisze:Danuś, w listopadzie przeważnie pogoda nas nie rozpieszcza, więc trudno szukać miejsca gdzie widok ukoi naszą duszę. Ale zapewniam Cię, Busko jest piękne, kolorowe i parki tętniące życiem. Zyczę abyś w przyszłości miała okazję podziwiać jego uroki w bardziej sprzyjającej porze roku. Pozdrawiam wszystkich miłośników Buska.... i nie tylko. :serce:
Witaj :kwiat: ewiko, może NFZ będzie łaskawy i wyśle mnie do Buska za ok 20mcy,a to będzie już WIOSNA :serce: i jak piszesz wtedy jest pięknie i kolorowo :D :D cieplutkie pozdrowionka :kwiat:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4585
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Busko-Zdrój

Post autor: rybka »

Witam, byłam w Busku w listopadzie ... było jeszcze kolorowo, bajecznie :D i byłam w lutym.... a słonko pięknie grzało jak latem i chmurek nie było :serce:
A wiosna w maju, to pyłki :cry: i takie tam inne... ;) :lol: Pozdrowienia :)
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Busko-Zdrój

Post autor: Sloneczko »

Też byłam w Busku w listopadzie i w lutym i było fajnie.... było świetnie :D :D :D
Awatar użytkownika
danusia57
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2303
Na forum od: 10 mar 2012 13:10
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Busko-Zdrój

Post autor: danusia57 »

Witam :D Cieszę się że rybce w listopadzie było kolorowo i bajecznie :o :o ,ja jestem pewnie daltonistka :x i widziałam szare kolory :lol: :lol: a na bajkach też się nie znam :cry: :cry: cieplutkie pozdrowienia :kwiat:
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Busko-Zdrój

Post autor: medi »

Sloneczko pisze:Też byłam w Busku w listopadzie i w lutym i było fajnie.... było świetnie :D :D :D
Słonko bo Ty zwyczajnie niemarudna jesteś ;) Ty i z hostelu przy dworcu byłabyś zadowolona byleby połazić gdzie było :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27712
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Busko-Zdrój

Post autor: Princi »

Medi :kwiat: bo czasem ten hostel przy dworcu jest lepszy niż pięciogwiazdkowy hotel ......a jeszcze ja się tam jest z kimś to szałas na połoninie wydaje się być najwspanialszym pałacem :)
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Busko-Zdrój

Post autor: Sloneczko »

Dziewczyny zgadzam się z wami całkowicie :D :D :D
ODPOWIEDZ