Turnusy PFRON

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Turnusy PFRON

Post autor: asia13 »

Dzieki agalew .Postaram sie korzystac ze wszystkiego :lol: :lol: :lol: Oby tylko pogoda dopisala to rowerek i na Slowacje :D a wieczorem tance obowiazkowo ;) Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Turnusy PFRON

Post autor: Lewek »

asia13 pisze:Dzieki agalew .Postaram sie korzystac ze wszystkiego :lol: :lol: :lol: Oby tylko pogoda dopisala to rowerek i na Slowacje :D a wieczorem tance obowiazkowo ;) Pozdrawiam :kwiat:

Asia jakby co to pytaj :roll: :P :lol: W Szczawnicy mogę robić za przewodnika :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
asia13
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 869
Na forum od: 23 kwie 2013 00:15
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Turnusy PFRON

Post autor: asia13 »

A chetnie skorzystam z podpowiedzi.Ja w Szczawnicy bylam raz i tak mi sie podobalo ,ze postanowilam pojechac tam na turnus rehabilitacyjny.W innych osrodkach nie bylo juz terminow wiec zdecydowalam sie na Hutnika.Z opinii wynika ze nie chwala tego sanatorium ,ale mysle ze lato,cieplo,towarzystwo sprawia ze nie bede siedziala w budynku ;)
Awatar użytkownika
iwon28
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 114
Na forum od: 20 kwie 2014 08:38
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Turnusy PFRON

Post autor: iwon28 »

asia13 pisze:A chetnie skorzystam z podpowiedzi.Ja w Szczawnicy bylam raz i tak mi sie podobalo ,ze postanowilam pojechac tam na turnus rehabilitacyjny.W innych osrodkach nie bylo juz terminow wiec zdecydowalam sie na Hutnika.Z opinii wynika ze nie chwala tego sanatorium ,ale mysle ze lato,cieplo,towarzystwo sprawia ze nie bede siedziala w budynku ;)
Asia13 nie zwracaj szczególnej uwagi na opinie o sanatoriach. Wszystkim się nie dogodzi i zawsze będą tacy co znajdą dziurę w całym. Miłego wypoczynku Ci życzę :kwiat:
kasia+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 221
Na forum od: 08 cze 2014 20:14
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Turnusy PFRON

Post autor: kasia+ »

witam , a ja jutro na turnus do USTRONIA MORSKIEGO
Awatar użytkownika
Jasmina55
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 747
Na forum od: 28 cze 2014 16:26
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Turnusy PFRON

Post autor: Jasmina55 »

kasia+ pisze:witam , a ja jutro na turnus do USTRONIA MORSKIEGO
Witam :kwiat:
Byłam w Ustroniu wLeśnej Polanie (to jes na końcu Ustronia zejście na plażę nr 15,ty będziesz chyba chodzić na 8 )na turnusie było super i tobie też życzę,żeby tak było.
Nad morzem,życzę dużo słoneczka.Pozdrawiam. :kwiat:
kasia+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 221
Na forum od: 08 cze 2014 20:14
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Turnusy PFRON

Post autor: kasia+ »

ja jadę Zagłębia , a wcześniej byłam w Ewie :)
Awatar użytkownika
Jasmina55
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 747
Na forum od: 28 cze 2014 16:26
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Turnusy PFRON

Post autor: Jasmina55 »

To już znasz Ustronie,a ja myślałam,że 1 raz.W Zagłębiu ponoć bardzo ładnie już bym pojechała z Tobą :kwiat: :kwiat: :kwiat:
kasia+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 221
Na forum od: 08 cze 2014 20:14
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Turnusy PFRON

Post autor: kasia+ »

witam i już domku , niestety nie-mogę polecić ośrodka Zagłębie w Ustroniu Morskim --- zwłaszcza dla osób które chcą tam jechać z dziećmi--- MIMO REKLAMY ŻE JEST TO ; nie było placu zabaw dla dzieci, ;mleko; i ;kakao; -- to 'pomyłka' ---- nie do picia !!!!! , 'brak' osoby 'KO' - 0 dla dzieci a i dla dorosłych prócz ;wieczorków tanecznych i - 1 imprezki przy ;świniaczku; ,--- no całe szczęście że 2 Panie- < kuracjuszki > z turnusu zorganizowały fajne 2 imprezki dla maluchów i podziękowania dla dzieci , Parking - z ograniczoną ilością miejsc ---- Pocieszę - można samochodzik zostawić w pobliżu - jak to czyniły niektóre Osoby , No i Kawiarnia a tu Pani Ania i ... ---- Osoba która nie powinna pracować na takim ośrodku, zwłaszcza że są tu dzieci ... Może Ktoś zarzucić że taka miła -- zapewniam - miłe pozory a Problem ma Wielki i to nie 1 --- to co robi to Wielki Minus jaki kładzie ten ośrodek. ---Aby dodać plusy to; codziennie owoc, jakieś ciasto , dużo dobrych zabiegów - których Pan doktor nie chętnie ;daje; , bardzo miłe Panie Sprzątające, Pielęgniarki, Rehabilitanci no i Główny Pan Kierownik - starszy Pan któremu życzę wytrwałości w postanowieniach co do zmian na B.Dobre dla Niego , Ośrodka i Kuracjuszy --- tych małych i dóżych
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Turnusy PFRON

Post autor: sztani »

Czy nie wystarczy sam stopień ,trzeba byc na rencie aby dostac dofinansowanie . Napiszcie jak to wygląda i jak sie załatwia po kolei . Dzięki
ODPOWIEDZ