Jantar-Sobieszewo

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
josaja4
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 28
Na forum od: 18 maja 2014 19:59
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Jantar-Sobieszewo

Post autor: josaja4 »

elik-1958 pisze:Witam wszystkie ranne ptaszki :) O matko dziewczyny , o tak wczesnej porze wstać , podziwiam was :o . Ja zazwyczaj wieczorem ciuchy przygotowuje , rano lubię długo spać :D . Zazdroszczę ,że nie długo będziecie na miejscu, to nic pocieszam się ,że ja również doczekam się :) U mnie z oknem piękne słoneczko, cieplutko. Musze się obudzi , jestem w pracy ;) , a tu kawka stygnie :lol: . Nic przed demna pełen dzień wrażeń, muszę być sprawna (mam dzisiaj imieniny :oops: ). Pa do usłyszenia, miłego dnia wszystkim :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Najlepszego :kwiat:
Awatar użytkownika
Justi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 10 cze 2014 09:22
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Jantar-Sobieszewo

Post autor: Justi »

elik-1958 pisze:Dziękuję Justi :) Czasami rano też się coś przytrafi, nie trzeba tracić nadziei :!: , wprawdzie nadzieja jest matka głupich, aczkolwiek bez niej nie da się żyć :) Pozdrawiam cieplutko :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Hejka :)
Elik, olśnilo mnie... heehehehe :) Myslałam, że jesteś mężczyzną i stąd ten Mareczek... :D Sama z siebie się śmiałam, ale śmiech to przecież zdrowie :) Sorry zatem, Elu ;) Chyba teraz nie popełniłam gafy ;)
Piękny dzień się zaczyna, słońce wpada do mojego okna :) WOLNE od pracy, jutro też ... :) Super!! :) :)
Zatem dużo aktywności i wypoczynku dzisiaj Wam i ... sobie życzę :)

PS. Asiulek jak tam... pakowanie... ? Ja wyciągnęłam na razie ...walizkę ... i wsunęłam ją z powrotem... ;)
Awatar użytkownika
asiulek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4514
Na forum od: 06 cze 2014 17:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Jantar-Sobieszewo

Post autor: asiulek »

Hej Justi :) :) walizki jeszcze nie spakowane, próbuję zebrać się do wybrania ciuchów ;) ;) ;) Mamy teraz trochę wolnego, to może teraz mi się uda ;) ;) Wczoraj dowiedziałam się, że w środę muszę jechać na szkolenie do Łodzi :evil: , ale co tam, stwierdziłam, muszę, to muszę :) :) , nic mi humoru nie zepsuje :D , jeszcze parę dni.......mmmmmorze..... piaseczek na plaży....od razu lepiej robi się na sercu :serce: , pozdrawiam Wszystkich i moje przyszłe współ :kwiat: kuracjuszki :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat: na razie :D
Awatar użytkownika
Justi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 10 cze 2014 09:22
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Jantar-Sobieszewo

Post autor: Justi »

Asiulek, dobrze że masz blisko do Łodzi a wyjazd na szkolenie przed zakończeniem roku szkolnego to super sprawa :) Unikniesz zamieszania, przynajmniej takie jest u mnie ... Do tego jeszcze dochodzą egzaminy zawodowe od poniedziałku i to w dodatku przez cały tydzień.. Ale co tam :) , 28 , w sobotę już będę żegnała się z Olsztynem , na nieco dłużej :)
MIłego długiego weekendu życzę :)
Awatar użytkownika
Justi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 10 cze 2014 09:22
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Jantar-Sobieszewo

Post autor: Justi »

Aha, zapomniałam dodać, że jeszcze nie wiem jak i czym jadę... Może poproszę synka by mnie zawiózł, ale...on pewnie będzie pracował... :(
Hmm...jeszcze jest dosyć czasu, może coś się wyklaruje, zobaczymy. Najważniejsze jest, że wiem dokąd i po co jadę :) ;)
Znalazłam dzisiaj taką stronę, może warto skorzystać... ;)
[link]

Pa
Ostatnio zmieniony 19 cze 2014 13:25 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
Awatar użytkownika
Justi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 372
Na forum od: 10 cze 2014 09:22
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Jantar-Sobieszewo

Post autor: Justi »

:) Administrator usunął mój link :) Znalazłam go zresztą na tym Forum :) Więc tamtego nie usunął a mój został usunięty.. Przeoczenie czy brak konsekwencji ?;)
Chyba nie doczytałam czegoś w Regulaminie... ;)
Ostatnio zmieniony 20 cze 2014 19:53 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeoczenie. Pozdrawiam
elik-1958
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 29 kwie 2014 14:05
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Jantar-Sobieszewo

Post autor: elik-1958 »

Cześć! wszystkim jadącym w terminie 28 Czerwca, trochę mnie nie było :) Widzę ,że zebrała się silna grupka pod wezwaniem :D :D :D Zazdroszczę wam ;) Pozostaje mi życzyć dobrej pogody, wspaniałej zabawy , dobrych zabiegów :serce: Trzymajcie się cieplutko. Mam nadzieje ,że napiszecie jakie są warunki i jak upływa czas :D . Znikam, jeszcze raz bawcie się dobrze :P . Czekam na opisy :kwiat: :serce: :kwiat:
elik-1958
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 29 kwie 2014 14:05
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Jantar-Sobieszewo- turnus 11 wrzesień

Post autor: elik-1958 »

Witam, może ktoś jedzie w terminie 11 wrzesień 2014 do sanatorium z woj.podlaskiego? Proszę piszcie, zawsze w towarzystwie ciekawiej :D . Mam nadzieję, że ktoś eis znajdzie :) Pozdrawiam obecnych kuracjuszy z Sobieszewa :P
ODPOWIEDZ