wyjazd

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
renata173
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 07 maja 2014 11:00
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

wyjazd

Post autor: renata173 »

Czy Ktoś z Lublina lub okolicy wybiera się 22 lipca do Sanatorium Jantar ul. Falowa (Gdańsk-Sobieszewo), chętnie się zabiorę - sama nie mam odwagi jechać autem :?:
Awatar użytkownika
teśka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1491
Na forum od: 29 paź 2011 19:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: wyjazd

Post autor: teśka »

Kochana :)
A może wyjazd do sanatorium, to czas by uwierzyć w swoje możliwości :)
Ładnych kilka lat temu, też byłam w podobnej sytuacji, tylko że musiałam wracać autem z Norwegii.
Powiedziałam sama do siebie: - jak dojadę szczęśliwie do domku, to nie ma dla mnie spraw nie do pokonania i wszystko musi mi się udać :)
To był dobry test. Jak widać, żyję i nadal jeżdżę autem :lol: :lol:
Więc może warto się przełamać ;) Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
nika7
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5501
Na forum od: 04 lut 2014 12:29

Re: wyjazd

Post autor: nika7 »

Ja też kiedyś zostałam postawiona w takiej sytuacji :lol: :lol: :lol: . Też przez jakiś czas po zrobieniu prawa jazdy bałam się wsiadać za kierownicę . Wolałam spokojnie jeździć jako pasażer , aż tu kiedyś będąc daleko od domku musiałam się zmierzyć ze swoim strachem i wrócić. Nie było rady , tak jak Teśka powiedziałam sobie że jak dojadę to nie będzie dla mnie rzeczy niemożliwych do pokonania. Teraz wolę nawet siedzieć z lewej strony niż z prawej :lol: :lol: :lol: .
A tak na marginesie dodam że samochód w sanatorium bardzo się przydaje , więc nie mów już że nie masz odwagi tylko bierz mapę , planuj trasę i w drogę :kwiat:
Awatar użytkownika
B35
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 304
Na forum od: 09 gru 2011 20:59
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: wyjazd

Post autor: B35 »

Witam :) jedz samochodem nie bedziesz zależna od niczego i nikogo, ja bardzo żałowałam ze do Szczawnicy pozwoliłam sie zawieśc. ale nastepnym razem jade sama chodz by to miało być na drugi koniec Polski. pozdrawiam :) :) :)
Awatar użytkownika
teśka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1491
Na forum od: 29 paź 2011 19:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 6

Re: wyjazd

Post autor: teśka »

A poza tym jak inaczej jadąc do sanatorium mogłabym zabrać pół szafy ? ;) :lol: :lol:
Przecież nigdy nie wiem, co może być mi potrzebne :lol:
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: wyjazd

Post autor: malgonia »

A ja wole być zawieziona, mnie samochód w sanatorium nie jest do niczego potrzebny , tak jak laptop, tablet i inne wynalazki.To wszystko mam na codzień a wyjazd traktuje jak odpoczynek od Krakowa, szumu halasu, samochodów, ludzi i itd.....Tylko przyroda spacery, zabiegi, tańce i rozmowy z ciekawymi ludzmi
Hania
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 171
Na forum od: 19 kwie 2012 12:45
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: wyjazd

Post autor: Hania »

Powiem szczerze, że tak jak Małgonia wolę być zawieziona, a nawet moge pojechać autobusem, niz miała bym jechać i się denerwować czy szczęśliwie dojadę. Należę do tych kierowców co jeżdżą bo muszą a nie , że jazda ich pasjonuje.Tak jak piszesz Małgoniu wszystkie te rzeczy nie są mi potrzebne, powiem więcej nie uiszczam opłaty za telewizor bo nie jest mi on potrzebny. Wolę spędzić czas z ciekawymi ludźmi, iść na spacer czy poczytać książkę.Jadę tam , żeby odpocząć, podleczyć się, poznać fajnych ludzi.
Pozdrawiam
Hania
Awatar użytkownika
Wanda Maz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 266
Na forum od: 06 maja 2014 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: wyjazd

Post autor: Wanda Maz »

Też przemyślałam sprawę i nie zamierzać brać telewizora do pokoju.Fajna pora roku więc najlepiej spędzać ja na dworze ,
w ruchu a nie ślęczęć przed tv.Pozdrowienia dla wszystkich spacerujących. :)
zakrzewskag5
Posty: 1
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: wyjazd

Post autor: zakrzewskag5 »

Hej Renata.
Ja wyjeżdżam również 22.07.2014 z Lublina. Planuję wyjazd busem. Możemy skontaktować się przez e-maila. Podaje mojego: [email].pl.
renata173
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 07 maja 2014 11:00
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: wyjazd

Post autor: renata173 »

Dzięki za dobre rady, nie boję się jazdy autem - jestem długo kierowcą i mam sporo przejechane, ale w towarzystwie zwyczajnie raźniej i weselej :D , pozdrawiam :lol:
ODPOWIEDZ