SZPITAL UZDROWISKOWY

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
rak1946
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 08 mar 2012 09:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: SZPITAL UZDROWISKOWY

Post autor: rak1946 »

grazynko :kwiat: :kwiat: moj numerek 724 skoro pisza ze okres oczekiwania to 6miesiecy to mysle ze bedzie to dobra pora pani doktor zaznaczyla podgorskie zobaczymy jak moje rzs bedzie tam sie czulo :D jesli dostane pozdrawiam ze slonecznego :geek: poznania
Awatar użytkownika
Iza03
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 152
Na forum od: 10 paź 2014 12:37
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: SZPITAL UZDROWISKOWY

Post autor: Iza03 »

Witam :kwiat:
U mnie w przeglądarce nr 214, w ciagu tygodnia zmniejszyło się tylko o 12 nr :( Nie wiem z jakim nr jest przydział w moim funduszu, może ktoś już dostał wiadomość :?:
Pozdrawiam :D
malgorzata46
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 21 lut 2015 10:04

Re: SZPITAL UZDROWISKOWY

Post autor: malgorzata46 »

Witam. chciałam bym się dowiedzieć jak jest teraz z tymi wnioskami po szpitalu. w piątek wysłałam wniosek do NFZ ...I mam zaznaczone dalsza kuracja poszpitalna bo i mam nadal zapalenie puc a choruje na astmę...ostatni byłam w listopadzie 2013r. ,,,po cichu licze że mnie skierują na zwroty bliżej świąt tak kiedyś już miałam....A tak wogóle to numerki szybko spadają czy raczej tak sobie...dziękuje z góry za informacje...
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23854
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: SZPITAL UZDROWISKOWY

Post autor: grazynamackowiak »

Witam Rak 1945 daj nam znać co jaki czas informacje jak Twoja kolejność bo mamy taki sam fundusz lub jak bedziesz wiedziała
gdzie pojedziesz do szpitala uzdrowiskowego ja też poinformuje :arrow: Małgorzata 46 jak wysłałaś dokumentacje do NFZ jeszcze
trwa weryfikacja skierowania 30 dni powinni dać Tobie odpowiedz dopiero bedziesz wiedziała czy szpital uzdrowiskowy
czy nawet sanatoruim lekarz balneolog z NFZ będzie decydował ,Jak dostaniesz wiadomość poinforuj nas :roll:
Jak zawsze pozdrawiam oczekującyh więcej to rażniej nam :kwiat: :kwiat:
Dziś sprawdzałam w przeglądarce mam numer 88 tylko pare osób spadło :roll:
malgorzata46
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 21 lut 2015 10:04

Re: SZPITAL UZDROWISKOWY

Post autor: malgorzata46 »

Wolała by święta spędzić w domu i pojechać dopiero w maju lub czerwcu...W maju minie 18 miesięcy od ostatniego pobytu....A z tego co czytałam to musi minąć najmniej 18 miesięcy...Tylko zawsze jest pytanie gdzie wyślą... A co Wy polecacie na drogi oddechowe astmę mieszaną....Byłam już w Szczawnie Zdrój , Dąbkach , Jedlinie Zdrój , Lądek Zdrój,,,,
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23854
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: SZPITAL UZDROWISKOWY

Post autor: grazynamackowiak »

Witam dziś sprawdzałam przeglądarkę skierowań na leczenie uzdrowiskowe dnia 18 .02 .15 nr 91
26,O2 .15 NR 65 spadło 26 numerków w ciągu 8 dni ale szybko poszło pozdrawiam oczekujących dajcie znać jak u WAs :kwiat: :kwiat:
malgorzata46
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 21 lut 2015 10:04

Re: SZPITAL UZDROWISKOWY

Post autor: malgorzata46 »

grazynamackowiak pisze:Witam dziś sprawdzałam przeglądarkę skierowań na leczenie uzdrowiskowe dnia 18 .02 .15 nr 91
26,O2 .15 NR 65 spadło 26 numerków w ciągu 8 dni ale szybko poszło pozdrawiam oczekujących dajcie znać jak u WAs :kwiat: :kwiat:
To wspaniale lada dzień będziesz już wiedzieć gdzie i kiedy :P ja dziś dzwoniłam do NFZ i poprosiłam o przydział do Szczawna Zdrój ... ;) pani powiedział że dobrze tylko lekarz jeszcze nie podpisał ale będzie Szczawno Zdrój ;) więc będę czekać cierpliwie na swoją kolejkę :roll: :kwiat: pozdrawiam
rak1946
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 08 mar 2012 09:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: SZPITAL UZDROWISKOWY

Post autor: rak1946 »

Grazynko dzisiaj dzwonilam do nfz i pan sprawdzil i moge sie spodziewac wyjazdu w lipcu ,poniewaz pobyt w szpitalu uzdrowiskowym nalezy sie po roku od ostatniego pobytu. :kwiat: odpowiada mi ten termin tylko nie wiem gdzie? Pozdrawim oczekujacych
jaroj92
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 142
Na forum od: 13 lis 2014 11:03
Oddział NFZ: Lubelski

Re: SZPITAL UZDROWISKOWY

Post autor: jaroj92 »

witam wszystkich.Kochani przeglądam tem temat i nierozumiem ,czy do szpitala uzdrowiskowego można jezdzic częściej i kto może jechać.pozdrawiam.
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Re: SZPITAL UZDROWISKOWY

Post autor: emik »

Ja też mam pytanie . czy jest różnica w czasie oczekiwania na "uzdrowiskowe leczenie sanatoryjne" a "uzdrowiskowe leczenie szpitalne'? Z góry dziękuję za odpowiedź
ODPOWIEDZ