Świnoujście

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20164
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Świnoujście

Post autor: Felice »

W końcu (jeszcze nie mam pisma,ale telefoniczne potwierdzenie tak ) mogę się pochwalić.Od 2 sierpnia zaczynam 3 tygodniową rehabilitację w Świnoujściu.Przypadek zrządził,że to co myślałam,ze jest niemożliwe okazało się realne.Jeszcze na dodatek z gwarancją jedynki,bo pokój był ustalany od razu.
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Świnoujście

Post autor: margot »

Alice pisze:W końcu (jeszcze nie mam pisma,ale telefoniczne potwierdzenie tak ) mogę się pochwalić.Od 2 sierpnia zaczynam 3 tygodniową rehabilitację w Świnoujściu.Przypadek zrządził,że to co myślałam,ze jest niemożliwe okazało się realne.Jeszcze na dodatek z gwarancją jedynki,bo pokój był ustalany od razu.
Gratulacje Siostra :D :D :D
Cieszę się razem z Tobą :kwiat: jak również inni forumowicze :kwiat:
zazdroszcząc Ci jak nic ;)
zRehabilituj się przed następną kuracją zdrowotną :D :D :D
leszek1958
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 194
Na forum od: 25 cze 2009 00:24

Re: Świnoujście

Post autor: leszek1958 »

Witaj Alice,jedziesz na rehabilitację z NFZ czy na bezpośrednie skierowanie do szpitala,jeżeli bezpośrednio to do jakiego wysyłałaś skierowanie(jeśli możesz podaj adres).Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20164
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Świnoujście

Post autor: Felice »

Leszku masz wiadomość na priv,skontaktuj się ze mną,temat jest "gorący".Pozdrawiam
ODPOWIEDZ