Bieszczady w obiektywie

Opis miejscowości uzdrowiskowych. Fotografie. Otoczka pobytów w sanatoriach. Nieco rozrywkowo, nieco turystycznie. Co warto zobaczyć, gdzie się rozerwać.
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk w obiektywie

Post autor: anusia153 »

Suzen gratuluję pokonania trasy :kwiat:
a jaką trasą schodziłaś :?: , bo wychodziłaś jak widzę na Tarnicę od Wołosatego , tak jak my z Agalew , a schodziłyśmy przez Krzemień , Halicz , Rozsypaniec , Przełęcz Bukowską i te końcowe 9 km z Przełęczy Bukowskiej do Wołosatego to istna wykańczalnia ,w połowie tego szlaku przy ostatniej wiacie ,ja już padnięta powiedziałam do Agi " nie idę dalej , nie się dzieje co chce 10 godz na nogach i jeszcze deszcz zaczyna padać , kurcze mój mąż mógłby zgłosić zaginięcia " jakie było nasze zdziwienie jak wyszłyśmy w końcu z tego lasu i w oddali widzimy ,że faktycznie jedzie mój mąż w asyście jakiś mundurowych , z wrażanie nie wiem jakie to były służby , tylko szkoda że tak późno wyruszył na poszukiwanie :lol: :lol: :lol: śmieję się z tego do dziś :)
A tak naprawdę to schodziłyśmy powoli , zachwycałyśmy się widokami , każdy krok odsłaniał coś nowego , robiłam dużo zdjęć , na Haliczu ,o dziwo nie wiało i przesiedziałyśmy tam chyba z godzinę .
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Polańczyk w obiektywie

Post autor: Selene »

Suzen :kwiat: aż... dostałam zadyszki :lol: ale oczy się ucieszyły :!: Gratuluję :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk w obiektywie

Post autor: Lewek »

anusia153 pisze:Suzen gratuluję pokonania trasy :kwiat:
a jaką trasą schodziłaś :?: , bo wychodziłaś jak widzę na Tarnicę od Wołosatego , tak jak my z Agalew , a schodziłyśmy przez Krzemień , Halicz , Rozsypaniec , Przełęcz Bukowską i te końcowe 9 km z Przełęczy Bukowskiej do Wołosatego to istna wykańczalnia ,w połowie tego szlaku przy ostatniej wiacie ,ja już padnięta powiedziałam do Agi " nie idę dalej , nie się dzieje co chce 10 godz na nogach i jeszcze deszcz zaczyna padać , kurcze mój mąż mógłby zgłosić zaginięcia " jakie było nasze zdziwienie jak wyszłyśmy w końcu z tego lasu i w oddali widzimy ,że faktycznie jedzie mój mąż w asyście jakiś mundurowych , z wrażanie nie wiem jakie to były służby , tylko szkoda że tak późno wyruszył na poszukiwanie :lol: :lol: :lol: śmieję się z tego do dziś :)
A tak naprawdę to schodziłyśmy powoli , zachwycałyśmy się widokami , każdy krok odsłaniał coś nowego , robiłam dużo zdjęć , na Haliczu ,o dziwo nie wiało i przesiedziałyśmy tam chyba z godzinę .
Aniu, nigdy nie zapomnę tego, jak Ci powiedziałam przy tej wiacie, że " Jeszcze tylko 2 godzinki :lol: ", a Ty mi na to : " To ja poczekam te 2 godzinki " :lol: To było super . A swoją drogą ten nowy kiblek był rewelacyjny ;) Siostra z córką skorzystały i były zszokowane czystością :o :o :o Nam brakło sił, żeby dojść te 5 metrów, wybrałyśmy hmmm...krzaczki :lol: :lol: :lol: Ale kto wiedział,ze było tak blisko ;) Następnym razem Aniu tam zawitamy. Mam nadzieję,że nie znudziłaś się moim towarzystwem i zaliczymy wspólnie jakąś wędrówkę :D Ja już tęsknię do tych chwil :serce: :serce: :serce: Cudna była ta nasza 12 godzinna wędrówka, rozmowa, zachwyt nad cudem przyrody bieszczadzkiej i ta pogoda ...ach już tęsknię do tych chwil
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk w obiektywie

Post autor: Lewek »

Aniu, też nie wiem jakie to były służby, ale pamiętam, że pan jechał motorem , był młody i łypał na nas oczyma :roll: :roll: :roll: Oczywiście z przyjaźnią :lol: :lol: :lol: tych wspomnień nikt nam nie odbierze :serce: :serce: :serce:
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk w obiektywie

Post autor: anusia153 »

z przyjemnością Aga :kwiat: przeczłapię z Tobą albo za Tobą nie jeden szlak ,zauważyłam że na NS jest sporo miłośników Bieszczad , a może kiedyś wspólnie wybralibyśmy się na szlak ? :D
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk w obiektywie

Post autor: Lewek »

Nie za mną, ale ze mną :lol: :lol: :lol: Wiesz Aniu, byłoby cudownie umówić się fajna ekipą i przejść jakieś szlaki wspólnie. Nasza wyprawa pozostanie zawsze w moim :serce: jako coś cudownego. Cieszę się, że mogłam Cię poznać i spędzić z Tobą wspaniałe chwile :kwiat: :serce: Kto z Forumowiczów pisze się na wspólne podziwianie cudów Naszego Stwórcy :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk w obiektywie

Post autor: Lewek »

Hi, hi, a może założymy wątek ...miłośnicy górskich wędrówek, chcących wspólnie spędzić trud zdobywania szczytów ;) :?: Ja już się wpisuję na listę :D
Awatar użytkownika
anusia153
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3923
Na forum od: 08 gru 2013 08:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk w obiektywie

Post autor: anusia153 »

Świetny pomysł Aga :D ja też zapisuje się, :kwiat:
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk w obiektywie

Post autor: Lewek »

Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk w obiektywie

Post autor: Lewek »

Kolejne krajobrazy widziane w miarę postępujących kroków

[ obrazek zewnętrzny ]

[ obrazek zewnętrzny ]

[ obrazek zewnętrzny ]

Forumowiecze NS, kto chętny na wspólna wędrówkę :?: ;) :D
ODPOWIEDZ