Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: Suzen »

Od jesieni jest sporo ofert promocyjnych.Trwają one aż do wczesnej wiosny.Wiadomo latem jest tzw."wysoki sezon" i koszt jest najwyższy.
Warto śledzić oferty sanatoriów.Można znaleźć ciekawe oferty pobytów z atrakcyjną ceną.Kto może sobie tak zaplanować urlop,będzie zadowolony. :)
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

oferty pełnopłatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: jacky6 »

zimową porą poszukiwałem takowych...
jako alternatywy dla wyjazdu wypoczynkowego ...
bynajmniej nie pod gruszą...
na moje [email] zapytanie do jednego z najbardziej znanych sanatoriów w Ciechocinku - po kolejnej interwencji z powodu braku odpowiedzi - w końcu ją dostałem - mam czekać aż za 10 dni pani naczelna siostra przełożona ( nie wiem ile razy :P :P :P :P ) wróci z urlopu...
jak wróciła - to wielokrotne próby telefonicznego namierzenia jej skutkowały kolejną informacją o nieobecności a raczej o obecności na kolejnej ważnej naradzie ...
cennik owego sanatorium wykazywał kwoty bynajmniej nie konkurujące z pobytem pod palmami...
to też mówi cuś za siebie...
...
aczkolwiek ponoć i w tej branży można trafić na last - minute...
szukajcie a znajdziecie stoi w Piśmie Świętym...
...
PS - wg wiedzy jednej z zaprzyjaźnionych osób bardzo ciekawe oferty rehabilitacyjne mają ośrodki dawno sprywatyzowanej sieci należącej drzewiej do kolejnictwa ...
ale też zasadniczo poza wysokim sezonem...

:mrgreen: :ugeek:
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: Narewka »

No i bądź tu człowieku zyczliwym, to posądzą o niecne zamiary.
Jestem tu, na forum, , dosyć dawno, jak mam coś do powiedzenia, to mówię, czyli piszę.
Sama niedawno szukałam takiej oferty, znalazłam , postanowiłam, ze mogę pomóc w szukaniu.A z tym biurem nic mnie nie łączy, nie moje rejony.Jeśli to wyszło niechcący na reklamę, to może Admin wykasuje.
A tak prawdę mówiąc, to nie wiem, czy chodzi o ośrodek czy biuro.W ośrodku tez nie pracuję.
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: Suzen »

Z takich ofert pobytu korzystała moja Mama.W sezonie zimowym była w "Górniku" w Iwoniczu Zdroju i w "Mewie" w Kołobrzegu.Nie miała problemów z rezerwacją.Wszystko było załatwione sprawnie i bez problemów.Mama była zadowolona z pobytów. :) Różnie jak widać załatwiane są sprawy formalne.
Ważne jest również podejście osób odpowiedzialnych za te kwestie w danym obiekcie sanatoryjnym.
Brak kompetencji i ignorancja jest niekiedy widoczna ,nawet w rozmowie przez telefon.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: jacky6 »

Narewka pisze:No i bądź tu człowieku zyczliwym, to posądzą o niecne zamiary.
A z tym biurem nic mnie nie łączy, nie moje rejony.Jeśli to wyszło niechcący na reklamę, to może Admin wykasuje.
A tak prawdę mówiąc, to nie wiem, czy chodzi o ośrodek czy biuro.W ośrodku tez nie pracuję.
Zbieżność postu pierwszego z Twoją informacją - takie klasyczne zagrywki na niejednym forum stosują pracownicy marketingu.
Jeden się loguje i pisze zapytanie a drugi się loguje i pisze odpowiedź, czyli ofertę. :P
Jeśli to naprawdę zbieżność przypadkowa to wycofuję się z podejrzeń o niecne knowania ...

:serce:

:kwiat: :kwiat:

:mrgreen: :ugeek:
Awatar użytkownika
Ida
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 21 sie 2010 11:08
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: Ida »

A może najpierw należałoby spojrzeć, kto pisze post, a nie od razu z grubej rury do koleżanki o zdecydowanie dłuższym stażu na tym forum. Ja też korzystałam z Zakładu Usług Sanatoryjnych i Rehabilitacyjnych MEDICAL-CHEMIST.
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: Narewka »

Dzięki za wsparcie, , koleżanko Ido.
To rzeczywiście niefortunny zbieg okoliczności, ale trudno, tak wyszło. A tak przy okazji, to nie korzystam z oferty tego biura, , znalazłam tylko u nich informacje i zadzwoniłam sama do ośrodka, bo taka jestem indywidualistka.

A w Protonie podoba mi się to, , że np.mogę przyjechać dzień wcześniej, nocleg bez dodatkowej opłaty, , mogę też zostać po turnusie jedną noc za 30 zł.Odpowiada mi to, bo wtedy mogę w obie strony jechać z Warszawy pociągiem dziennym.
To chyba nie była reklama. :)
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

oferty pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: jacky6 »

Ida pisze:A może najpierw należałoby spojrzeć, kto pisze post, a nie od razu z grubej rury do koleżanki o zdecydowanie dłuższym stażu na tym forum. Ja też korzystałam z Zakładu Usług Sanatoryjnych i Rehabilitacyjnych MEDICAL-CHEMIST.
nie zawsze staż decyduje o meritum wypowiedzi...
ale to jest już inna poza tematyczna bajka...
:kwiat:
ale jeśli już mamy iść w danym kierunku to poddaję pod rozwagę utworzenie rankingu albo co najmniej listy oferentów usług rehabilitacyjnych ...
dylemat być może rozwiąże Admin - bo z jednej strony patrzy krzywym okiem na reklamy ( a w tej dziedzinie i mnie się zdarzyło rozpędzić :? ) a z drugiej strony dobrze jest promować oferentów ścieżek do zdrowia ...
( nieraz pozyskując ich jako sponsorów portalu ) ...
;)

:mrgreen: :ugeek:
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: emik »

Narewko, teraz będzie, że reklamujesz koleje. :))
Awatar użytkownika
Ida
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 21 sie 2010 11:08
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: Ida »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ