Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Ewa56
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 22 lip 2014 08:00
Staż sanatoryjny: 4

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: Ewa56 »

wikul pisze:Interesują mnie propozycje 2 - tygodniowych, w miarę tanich, turnusów rehabilitacyjnych.
Od kilku tygodni szukam takich propozycji dotyczących terminów w drugiej połowie września
i pierwszej połowie października. Moje próby rezerwacji albo pozostają bez odpowiedzi albo odpowiedzi są wymijające. Może ktoś zna sanatorium gdzie jeszcze można zarezerwować 14 - dniowy turnus w pokoju jednoosobowym w cenie nie przekraczającym 2000 zł.
Wiam :kwiat: Poddaję uwadze link do strony w Wiśle. [link]
Słyszałam pozytywne opinie o organizowanych turnusach rehabilitacyjnych. Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 13 sie 2014 23:46 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27711
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: Princi »

Dzień dobry :kwiat: pozwolę sobie dorzucić swoje dwa grosze. Czasem zaglądam na stronę partona.pl i jeżeli coś mnie zainteresuje to dzwonię bezpośrednio do ośrodka.
wikul
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 211
Na forum od: 08 lut 2012 17:25

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: wikul »

Suzen pisze:Moim zdaniem ,trzeba dokładnie przeglądać oferty sanatoriów z różnych rejonów Polski na stronach internetowych.
Od wielu tygodni nic innego nie robię tylko przeglądam, przeglądam i przeglądam. Aż mi się już odechciało. Jest wiele na pierwszy rzut oka atrakcyjnych ofert które po bliższym poznaniu okazują się propozycjami wczasowymi (np.10 byle jakich zabiegów na tydzień; 20 na dwa tygodnie), najczęściej w pokojach dwuosobowych lub wieloosobowych. A ja nie chcę wczasów tylko kuracji.
Pozdrawiam W.
Awatar użytkownika
Ida
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 21 sie 2010 11:08
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: Ida »

Z tego co piszesz, wnioskuję, że szukasz pod hasłem "turnus rehabilitacyjny". Spróbuj - pobyt pełnopłatny, zawsze są co najmniej 3 zabiegi i możliwość wyboru. Zdarza się, że można dostać w krótkim terminie, bo ktoś nie wpłacił zaliczki na czas i miejsce się zwalnia.
smakija1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 200
Na forum od: 16 maja 2014 21:17
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: smakija1 »

proponuje Lądek Zdrój i sanatorium - Złoty Łan
Bylam w Łądku w innym ,ale niedaleko ,ludzie byli tam bardzo zadowoleni ,poza tym piękna okolica ,mnóstwo atrakcji
Awatar użytkownika
Ewa56
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 22 lip 2014 08:00
Staż sanatoryjny: 4

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: Ewa56 »

Ewa56 pisze:
wikul pisze:Interesują mnie propozycje 2 - tygodniowych, w miarę tanich, turnusów rehabilitacyjnych.
Od kilku tygodni szukam takich propozycji dotyczących terminów w drugiej połowie września
i pierwszej połowie października. Moje próby rezerwacji albo pozostają bez odpowiedzi albo odpowiedzi są wymijające. Może ktoś zna sanatorium gdzie jeszcze można zarezerwować 14 - dniowy turnus w pokoju jednoosobowym w cenie nie przekraczającym 2000 zł.
Wiam :kwiat: Poddaję uwadze link do strony w Wiśle. Jest to JUBILAT w Wiśle. Następnie w Krynicy w Lwigrodzie maja promocje od 5.09.2014. Pozdrawiam :)
wikul
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 211
Na forum od: 08 lut 2012 17:25

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: wikul »

Ida pisze:Z tego co piszesz, wnioskuję, że szukasz pod hasłem "turnus rehabilitacyjny". Spróbuj - pobyt pełnopłatny, zawsze są co najmniej 3 zabiegi i możliwość wyboru. Zdarza się, że można dostać w krótkim terminie, bo ktoś nie wpłacił zaliczki na czas i miejsce się zwalnia.

Mylne wrażenie. Określenie turnus rehabilitacyjny to skrót myślowy. Gdy szukam i na coś trafiam to zapoznaję się z całą ofertą a więc i z pełnopłatną także. Przecież w praktyce nie ma różnicy. Porównuje ceny, terminy, bazę zabiegową i przysługujące świadczenia na wszelkie możliwe sposoby. Po prostu w ofercie interesuję się wszystkim z wi-fi włącznie.
Pozdrawiam W.
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: Narewka »

Mam prosbę..Jeśli znajdziesz coś naprawdę fajnego,daj znać.Prawdopodobnie na wiosnę znów zechcę pojechać na rehabilitację,więc dobrze znależć jakiś sprawdzony ośrodek .A teraz szykuję się do tego Protona/jeszcze ponad trzy tygodnie,/,po powrocie też postaram się napisać,jak było.
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: biedroneczka »

wikul pisze:
Suzen pisze:Moim zdaniem ,trzeba dokładnie przeglądać oferty sanatoriów z różnych rejonów Polski na stronach internetowych.
Od wielu tygodni nic innego nie robię tylko przeglądam, przeglądam i przeglądam. Aż mi się już odechciało. Jest wiele na pierwszy rzut oka atrakcyjnych ofert które po bliższym poznaniu okazują się propozycjami wczasowymi (np.10 byle jakich zabiegów na tydzień; 20 na dwa tygodnie), najczęściej w pokojach dwuosobowych lub wieloosobowych. A ja nie chcę wczasów tylko kuracji.
Pozdrawiam W.
Popatrz jeszcze w [link] Dwa lata temu załatwiałam przez tą stronę prywatny wyjazd do sanatorium w Świeradowie-Zdroju. Mam jeszcze telefon do pana Marcina, który jest pomocnym doradcą w sprawach rezerwacji ( nie wiem czy jeszcze aktualny) ale w razie czego mogę go podać na PW. Pozdrawiam :kwiat:
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2014 14:22 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
Awatar użytkownika
Mirabella
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 455
Na forum od: 25 lut 2012 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Propozycje pełnoplatnych turnusów rehabilitacyjnych

Post autor: Mirabella »

Jeśli ktoś szuka dobrej rehabilitacji to polecam Neptun w Jantarze.
Od września 2 tygodnie ok 2 tyś.....
Wczoraj wróciłam i jestem bardzo zadowolona.
ODPOWIEDZ