Przetwory na zimę i nie tylko .......

Kulinarny kącik kuracjuszy. Jeśli gotowanie to Twoja pasja i chcesz się tym podzielić, pisz w tym dziale. Mile widziana posiłki, diety mogące pomóc w różnych schorzeniach.
Regulamin forum
Uwaga! Zamieszczamy osobiście sprawdzone przepisy. Jeśli wstawiacie zdjęcia, powinny to być zdjęcia samodzielnie przygotowanych potraw.
W pozostałych zasadach pisania obowiązuje jak zwykle regulamin forum http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... p?f=2&t=10 oraz netykieta.
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4594
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Przetwory na zimę i nie tylko .......

Post autor: rybka »

kruszynka pisze:Ja po 13 wrzesnia też Rybko pełny luzik może w ............Rymanowie ;) :oops: :kwiat:
A może tak cosik pośrodku :roll: :roll: Ustroń.... co Ty na to Kruszynko :?: Nasze kochane Słoneczko dołączy do nas z pysznymi przetworami :D :D :D ... a my postaramy się o resztę :lol: :lol: :lol:
forumowicz

Re: Przetwory na zimę i nie tylko .......

Post autor: forumowicz »

[ obrazek zewnętrzny ]
Podrzucam naleweczke z pigwy i zmiatam do pracy :lol: :oops:w KWA pracy nie mam jak tę moja tu i teraz stracę to zostana mi tylko......... :o :lol: puszki
po piwie jak jeszcze nie wyzbierali :lol: miłego dnia życzę .
Pozdrawiam z ciepło-słoneczno-chłodnego zakatka Polski :) :kwiat:
forumowicz

Re: Przetwory na zimę i nie tylko .......

Post autor: forumowicz »

rybka pisze:
kruszynka pisze:Ja po 13 wrzesnia też Rybko pełny luzik może w ............Rymanowie ;) :oops: :kwiat:
A może tak cosik pośrodku :roll: :roll: Ustroń.... co Ty na to Kruszynko :?: Nasze kochane Słoneczko dołączy do nas z pysznymi przetworami :D :D :D ... a my postaramy się o resztę :lol: :lol: :lol:
Och Rybeczko czytasz w moich myslach i pragnieniach :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: :serce: Niooooooooooo Ustroń tak tak :kwiat: :D
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27715
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Przetwory na zimę i nie tylko .......

Post autor: Princi »

Sloneczko pisze:Teraz naleweczki będą z aronii :twisted: ....doooobreeee, ze heeeeej :lol: :lol:
moja aronia jeszcze nie oberwana ale już na dniach naleweczka z aronii będzie robiona ;) trzeba uzupełnić zapasy na zimę :lol: :lol: :lol:
forumowicz

Re: Przetwory na zimę i nie tylko .......

Post autor: forumowicz »

Zrobimy szybką schłodzoną herbatkę :lol: :lol: i na ......... :?: ;) :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24974
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Przetwory na zimę i nie tylko .......

Post autor: Sloneczko »

principiante pisze:
Sloneczko pisze:Teraz naleweczki będą z aronii :twisted: ....doooobreeee, ze heeeeej :lol: :lol:
moja aronia jeszcze nie oberwana ale już na dniach naleweczka z aronii będzie robiona ;) trzeba uzupełnić zapasy na zimę :lol: :lol: :lol:
Princi :kwiat: tys prowda ;) :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24974
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Przetwory na zimę i nie tylko .......

Post autor: Sloneczko »

A ja nadal nie wiem jak zrobic mam tą paprykę w tym roku :? :? :roll:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4594
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Przetwory na zimę i nie tylko .......

Post autor: rybka »

kruszynka pisze:Zrobimy szybką schłodzoną herbatkę :lol: :lol: i na ......... :?: ;) :lol:
Tak, tak Kruszyneczko, o tym myslałam :) zeby nie było, to też przetwory :oops: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24974
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Przetwory na zimę i nie tylko .......

Post autor: Sloneczko »

:lol: :lol: Może poproszę Admina :kwiat: o zmianę tytułu tego tematu co :?: na " Nalewki i przetwory na zime i nie tylko...." :twisted:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4594
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Przetwory na zimę i nie tylko .......

Post autor: rybka »

Sloneczko pisze::lol: :lol: Może poproszę Admina :kwiat: o zmianę tytułu tego tematu co :?: na " Nalewki i przetwory na zime i nie tylko...." :twisted:
:lol: :lol: Zrobisz tak, jak uważasz :roll: wsparcie jest... :serce:
ODPOWIEDZ