Mistrzostwa Świata w siatkówce Polska 2014

Kuracjusz sportowiec, kuracjusz kibic. Sport to zdrowie, a więc... kibicujcie swoim drużynom, piszcie o wydarzeniach sportowych, pochwalcie się swoimi osiągnięciami.
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mistrzostwa Świata w siatkówce Polska 2014

Post autor: margot »

UPC proponuje pakiet za 79 pln
Polsat jest największym sponsorem tych mistrzostw i dzięki kodowaniu odzyska pieniądze oczywiście też zarabiając ... i słusznie .
TVP i rząd włącznie z ministerstwem sportu nie zaangażowali ani grosza w przeciwieństwie do mistrzostw europy w piłce nożnej gdzie z góry wiadomo było jakie mamy szanse ...to znaczy żadnych szans , a wyłożono olbrzymie miliony z naszych podatków aby oglądać mecze naszej reprezentacji na poziomie gry młodzieży na Orlikach .
Absolutnie popieram decyzję Polsatu .
Awatar użytkownika
aqula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3270
Na forum od: 03 wrz 2013 20:13
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Mistrzostwa Świata w siatkówce Polska 2014

Post autor: aqula »

Przed nami otwarcie mistrzostw .. póki co robi na mnie mega wrażenie ...goście którzy prowadzą są super :) fajnie, że wybrali gościa który prowadzi gale KSW ...a zaśpiewanie refrenów piosenki "Zawsze tam gdzie Ty" zrobiło na mnie ogromne wrażenie ...60 tyś osób na stadionie narodowym i takie małe boisko ...i hymn z 60 tys gardeł ....wzruszenie murowane :D :D
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mistrzostwa Świata w siatkówce Polska 2014

Post autor: darek »

Totalne nieporozumienie .
Jedne z nielicznych MISTRZOSTW Świata w grach ZESPOŁOWYCH i JEDYNY KRAJ NA Świecie ,który nie pokarze meczy Swojej drużyny w paśmie OGÓLNODOSTĘPNYM -BEZPŁATNYM .

Miasta ORGANIZATORZY do Organizacji organizującej Mistrzostwa FIVB
Wpłaciły OGROMNE pieniądze a i Tak TYLKO Katowice pomimo wpłaty 10 000 000,00 złotych do FIVB dodatkowo dla swych kibiców w Strefie Kibica dali możliwość oglądania meczy na telebimie.

Dla Mnie JEST to SKANDAL.
Winniśmy BOJKOTOWAĆ POLSAT, który wystawia Nam Polakom taką kwotę za możliwość oglądania Reprezentacji Polski.

Raz to był Ćwiczone z Piłkarzami .( mecze eliminacjne i wtedy również prawo miał ..Polsat )

Mecze POLAKÓW wg KRRIT powinny być na terenie Polski UDOSTĘPNIONE bezpłatnie.

Kto kazał startować Polsatowi w przetargu o nadawanie sygnału Mistrzostw , skoro przepłacili Niech sami mają do Siebie pretensje .
Istnieje możliwość TAK PIRACKA oglądania Polaków w Internecie i wielu Polaków skorzysta z tej formy kibicowania a i słyszałem również Głosy ,że są firmy ,które rozważają ograniczenie swych Reklam w niedalekiej przyszłości w telewizji Pana Solorza sory taki jest układ.

Jedynie szkoda Zawodników bo obiekty są Najwyższej jakość cały Świat zazdrości Polsce takich obiektów .
a mecz przy 60 000 kibiców zapewne będzie przeżyciem Bezcennym.
Awatar użytkownika
aqula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3270
Na forum od: 03 wrz 2013 20:13
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Mistrzostwa Świata w siatkówce Polska 2014

Post autor: aqula »

Darku,

W Gdańsku będzie Strefa Kibiców ... dla ...600 osób SIC !! nie wiem czy śmiać się czy płakać ... czekają jeszcze na decyzję czy przed Ergo Areną będzie druga Strefa Kibiców ...
marika
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1830
Na forum od: 11 gru 2011 18:13
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Mistrzostwa Świata w siatkówce Polska 2014

Post autor: marika »

Witam kibiców zdążyłam zamówić pakiet mistrzostw za 81zł ,tyle zapłaciłam bo mam cyfrę i teraz nikt i nic mnie nie oderwie od telewizora.Tabelę z grupami i terminami meczy wydrukowałam i będę wpisywać wyniki :!: Życzę dużo pozytywnych emocji ;)
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Mistrzostwa Świata w siatkówce Polska 2014

Post autor: Selene »

Kochani jeżeli ktoś korzysta z telewizji satelitarnej może bezpłatnie i legalnie obejrzeć siatkarski mundial :D
Mistrzostwa relacjonować będzie włoska stacja Rai Sport 1, dostępna na satelicie Hot Bird. :D
forumowicz

Re: Mistrzostwa Świata w siatkówce Polska 2014

Post autor: forumowicz »

http://pl-sport.tv/tutaj w necie mozna obejrzeć bezpłatnie meczyk dzisiaj ;) :lol:
Awatar użytkownika
aqula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3270
Na forum od: 03 wrz 2013 20:13
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Mistrzostwa Świata w siatkówce Polska 2014

Post autor: aqula »

Dziś to i w Polsacie można obejrzeć na żywo :) a nasze chłopaki prowadzą z Serbią 2:0 w setach...oby tak dalej :P :P :D
Awatar użytkownika
kociu
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4004
Na forum od: 24 sty 2013 18:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Mistrzostwa Świata w siatkówce Polska 2014

Post autor: kociu »

Super grają ja akurat mam Cyfrowy Polsat to bez problemu :lol:
Ja też jestem kibicem siatkówki :D :D
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

MŚ ( mężczyzn ) w siatkówce Polska 2014

Post autor: jacky6 »

Wiedziałem że mecz otwarcia nawinie Polsat dla nabrania smaku...
wolałem jednak przetańczyć ten czas w Zdrojowej..
wynik odczytałem z telegazety zaraz po powrocie z baletów...
czy to jest dobry prognostyk ?
...
PS czy makaroniarski program sportowy nie został zakodowany dla tych meczów ?

:mrgreen: :ugeek:
ODPOWIEDZ